Η επιμονή στον έντυπο περιοδικό λόγο κατά την «ψηφιακή» εποχή, η αναγκαιότητα ύπαρξης «μη εμπορικών» εντύπων ως μέσων έκφρασης αλλά και συγκρότησης συλλογικοτήτων. Οι συνέχειες αλλά και ρήξεις σε σχέση με τον αντίστοιχο τύπο της δεκαετίας του '70-'80 είναι μερικά από τα θέματα που θα μας απασχολήσουν.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlyjDtPC1NEYhrnBZu1YOgksaQMGyHG6eCPndmIW4PlZp5zbHL-caIJTKfZUuxv2L5CSuzkOVuNf70Z7-yCeBv1cWi5h5elaqLmf4hsuknzSlTLu9TUytj09CVdFoUcOsCJegA3RTM8dE/s200/Cover+LEVGA+4_color_LIGHT2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyzDtXsZ9Ym1vxb0DYlLyNeBgaydNCBta6pvtHbR_vDOpOIQrbqV4JyaDUuoWyBzbs8gMr-74MsiskqNo8JKRxituLQq_8f3KJNzIYDDPtJdDEOlYcT4K2EbDBMPDG_3mdeXhFgZwu4TU/s200/humba_6_cover-22.jpg)
Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2011, 20:00
Καφέ-Βιβλιοπωλείο Εκτός των Τειχών
(Γραβιάς 10-12, Εξάρχεια)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου